Weekendowe emocje

• autor: AgToldi, 2014-09-06 09:02

Weekendowe emocje

Już w sobotę rano rozpoczniemy kibicowanie naszym drużynom. Jako pierwszy do rywalizacji o ligowe punkty przystąpi zespół juniorów występujący w klasie terenowej gr. II. Rywalem będzie zespół Stali Chocianów, czyli jedna z najbardziej renomowanym marek piłkarskich w naszej grupie.

Drużyna gości nieznacznie uległa w I kolejce Ikarowi Miłogostowice 0:1 mając przewagę w meczu. Nasi zawodnicy natomiast pokonali na wyjeździe zespół Unii Miłoradzice. Zapowiada się bardzo ciekawe sportowe widowisko, ponieważ goście chcą udowodnić, że porażka w I kolejce to tylko wypadek przy pracy, natomiast nasi zawodnicy będą chcieli podtrzymać serię zwycięstw. Serdecznie zapraszamy GROM ARENA sobota 11.

Dzień później w miejscowości Chocianowiec dojdzie do spotkania dwóch dobrze znających się drużyn. Jako gospodarze wystąpi Kryształ Chocianowiec. Zespół, który podobnie jak my w obecnym sezonie jest beniaminkiem lecz z dużo większym doświadczeniem w rozgrywkach A klasowych. Kryształ rywalizację w B klasie zdecydowanie wygrał w swojej grupie wyprzedzając drugą drużynę o 9 pkt.! Obecnie ekipa z Chocianowca zajmuje 15 lokatę z jednopunktową zdobyczą po remisie u siebie ze Zrywem Kłębanowice. Zapewne zawodnicy gospodarzy tego spotkania chcą podreperować sobie bilans na swoją korzyść. Nasza drużyna natomiast, również chce z trudnego terenu zainkasować komplet punktów. Zapowiada się więc ciekawe widowisko. Ciekawe również dlatego, iż w ekipie Kryształu gra obecnie trzech zawodników, którzy do niedawna reprezentowali barwy naszego GROMU. Pierwszym z nich jest Krzysztof Janik, którego naszym zawodnikom oraz kibicom nie trzeba przedstawiać. Popularny Chłop zapisał się złotymi głoskami w historii naszego klubu. Dwukrotnie był najlepszym naszym strzelcem! Dwaj pozostali to Lucjan Kowalski kiedyś podpora naszej obrony oraz Przemysław Kawałko lider środka. Serdecznie zapraszamy na KRISTAL ARENĘ w niedzielę o godzinie 14. Sędziami tego spotkania będzie trójka arbitrów z Delegatury Lubińskiej. Jako główny Patryk Jężak i jako boczni Piotr Frączek oraz Łukasz Jasiński.

GROM Gromadzyń-Wielowieś - CZARNI Dziewiń