Wyszukiwarka

Aktualności

Niedzielne emocje

• autor: AgToldi, 2014-09-29 09:45

Niedziela to był kolejny dzień boiskowych zmagań naszych pozostałych drużyn. Najpierw o godzinie 11 w Wąsoszu do rywalizacji przystąpili nasi najmłodsi zawodnicy. A o godzinie 14 pierwsza drużyna gościła zespół Zrywu Kłębanowice. Ale po kolei. Orlicy nabierają coraz większego doświadczenia boiskowego i gołym okiem widoczny jest postęp w grze naszych najmłodszych zawodników. Tym razem pokonaliśmy ekipę Odry Chobienia 3:1 po bramkach Huberta Romanowa i Maćka Chomiaka.

GROM Akademia

więcej w rozwinięciu

W pozostałych spotkaniach niestety musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce na pięć zespołów i po tygodniowym okresie przygotowawczym postaramy się powalczyć o wyższą końcową lokatę w następnym turnieju, który odbędzie się ponownie w Wąsoszu w sobotę 04.10 o godzinie 11.

O godzinie 14 do rywalizacji przystąpili nasi najstarsi zawodnicy. Rywalem naszej drużyny był zespół Zrywu Kłębanowice. Przed spotkaniem z perspektywy układu tabeli gdzie o 10 pkt. wyprzedzaliśmy ekipę gości byliśmy faworytem pojedynku. Jednak zawodnicy z Kłębanowic w takiej roli nie chcieli wystąpić w niedzielnym spotkaniu. Bardzo ambitnie walczyli w trakcie całego meczu kilkakrotnie zagrażając naszej obronie i bramce. Jedna z ich akcji kończy się zasłużonym golem, na nasze szczęście przy wyniku 3:0 dla nas. Całe spotkanie kończy się wynikiem 4:1. Bramki dla GROMU strzelali : Mateusz Matulak asysta Piotr Niewdana 30 minuta spotkania, Łukasz Antosiewicz 51 minuta asysta Piotr Niewdana, Krzysztof Wojciechowski dwukrotnie w 70 i 85 minucie po asystach ponownie Piotra Niewdany. W meczu zagrali Kamil Salamon i Krzysztof Macewicz w bramce. Piotr Kula, Zbigniew Antosiewicz, Piotr Birk, Przemysław Smolarek i Zenobiusz Pioś w obronie. W pomocy : Piotr Niewdana, Łukasz Antosiewicz, Arek Kraska, Tomek Cichocki i Marek Mazur. A w ataku nasi super snajperzy Krzysztof Wojciechowski i Mateusz Matulak. Dziękujemy drużynie Zrywu za ambitną postawę na boisku i życzymy powodzenia w lidze. Naszym kibicom za liczne wsparcie i doping. Sędziom spotkania z Delegatury Legnickiej Mateusz Lombardo, Marek Trzaskawka i Bogusław Chydy za dobrą pracę na swoich pozycjach. Już w najbliższy weekend czeka nas kolejny sprawdzian z drużyną, która jet wyżej w tabeli a mowa oczywiście o liderze naszej grupy zespole Dąb Stowarzyszenie Siedliska, który do tej pory wygrał wszystkie spotkania i zasłużenie prowadzi w ligowej stawce. Nasz zespół mierzył się już z drużyną, która również nas wyprzedza w tabeli i niestety musieliśmy uznać wyższość rywali z Rudnej. Jak będzie tym razem, czy pozycja jaką obecnie zajmujemy jest zasłużona i powalczymy o podium? Czy podopieczni trenera Zbigniewa Antosiewicza powtórzą wspaniałe chwile z pucharowych potyczek? Tego dowiemy się już po następnej kolejce.