Wyszukiwarka

Aktualności

Twierdza GROM niezdobyta

• autor: AgToldi, 2014-10-06 21:39

GROM – SPARTA  1:0, GROM- UNIA  14 : 0, GROM – KOSKOWICE  4:0, GROM – ZRYW  4:1, GROM – SIEDLISKA 5:0 to wyniki pojedynków naszej drużyny na naszym obiekcie w lidze, dodajmy do tego  : GROM – RODŁO GRANOWICE  3:2, GROM  - MIESZKO 3:1, GROM- RADWANICE 3:0 w Pucharze Polski i tworzy nam się nowa historia.

więcej w rozwinięciu

Historyczny awans, III runda Pucharu Polski a teraz  osiem zasłużonych zwycięstw pod rząd. Czapki z głów.  Największy udział w  tej naszej wspólnej  historii mają: Kamil Salamon, Krzysztof Macewicz, Zbigniew Antosiewicz. Piotr Kula, Piotr Chmielewski, Piotr Birk, Zenobiusz Pioś, Przemysław Smolarek, Marek Mazur, Łukasz Antosiewicz, Piotr Niewdana, Arek Kraska, Grzegorz Kulikowski, Tomek Cichocki, Łukasz Garliński, Mateusz Matulak i Krzysztof Wojciechowski. Dodajmy do tego deklarację naszych zawodników i możemy spodziewać się prawdziwych pozytywnych emocji w dalszej części rozgrywek i dalszą przygodę w Pucharze Polski. Ale zanim to nastąpi parę słów o niedzielnym pojedynku  z liderem z Siedlisk. Bezbłędna gra w defensywie, prawdziwa pomoc z nazwy : od szesnastki do szesnastki i skuteczność ataku a do tego jeden za wszystkich wszyscy za jednego, a efekt - zasłużone zwycięstwo nad liderem. Tak wyglądał przebieg całego spotkania do ostatniej minuty. Do przerwy po bramkach Krzysztofa Wojciechowskiego z asysty Mateusza Matulaka, Mateusza Matulaka po podaniu Krzysztofa Wojciechowskiego i golu Krzysztofa Wojciechowskiego prowadzimy 3:0. Taktyka narzucona przez trenera Antosiewicza całkowicie realizowana jest przez zawodników. Po przerwie do gry wchodzą : Grzegorz Kulikowski, Tomek Cichocki oraz Przemysław Smolarek. Świeża krew i ciąg dalszy taktycznych założeń. Obrona bez błędu, pomoc rewelacyjnie a atak to jeszcze dwie bramki w wykonaniu Krzysztofa Wojciechowskiego. Koniec spotkania. Wygrywamy całkowicie zasłużenie 5:0. Wskakujemy na pozycję wicelidera i udowadniamy, że nasz obecny status w lidze nie jest dziełem przypadku. Dziękujemy zawodnikom za bardzo dobre spotkanie, kibicom za liczny i gorący doping i serdecznie zapraszamy na następne spotkanie.