Jeszcze gramy

• autor: AgToldi, 2014-11-06 17:35

Jeszcze gramy

Najbliższy weekend a w zasadzie długi weekend biorąc pod uwagę wtorkowe Narodowe Święto Niepodległości przyniesie nam sporo emocji sportowych związanych z występami naszych drużyn piłkarskich. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią zawodnicy juniorów.

W sobotę o godzinie 11 gościć będziemy drużynę Unii Rosochata, która z siedmioma punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli. Nasz zespół w ostatniej kolejce pauzował, natomiast rywale zremisowali swoje spotkanie z drużyną Ikara Miłogostowice 4:4. W przypadku osiągnięcia dobrego wyniku w spotkaniu z Unią mamy szansę zakończyć rundę jesienną na trzecim miejscu. Trzymamy kciuki za naszych ambitnych młodych zawodników.

Dzień później o godzinie 14 zespół Zbigniewa Antosiewicza podejmować będzie drużynę Mewy Kunice. Niedawny spadkowicz z klasy okręgowej w chwili obecnej zajmuje 14 miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. W ostatniej kolejce Mewa zremisowała u siebie z naszymi sąsiadami  z Dziewinia 2:2. My natomiast pokonaliśmy na wyjedzie zespół Albatrosa z Jaśkowic 3:0. Nigdy do tej pory nie mieliśmy okazji mierzyć się z ekipą z Kunic. Z pewnością Mewa będzie chciała zaprezentować się na GROM ARENA  z jak najlepszej strony, my natomiast będziemy chcieli podtrzymać naszą dotychczasową skuteczność stąd też emocje sportowej rywalizacji murowane. Serdecznie zapraszamy. GROM ARENA WIELOWIEŚ niedziela godzina 14!

Wtorkowa 13 kolejka to  derbowy pojedynek Gminy ŚCINAWA. Ale o tym spotkaniu, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Odrą już wkrótce po zakończeniu 12 kolejki.

GROM Gromadzyń-Wielowieś - IKAR Miłogostowice