Juniorzy sparing nr IV

• autor: AgToldi, 2015-03-18 10:40

Juniorzy sparing nr IV

Ikar Miłogostowice był naszym wczorajszym rywalem, z którym rozegraliśmy kolejne spotkanie kontrolne. Trochę rozluźnieni  i zmęczeni ostatnim „błotnym” meczem przystąpiliśmy do spotkania z naszym grupowym rywalem.

W składzie drużyny Gromu zabrakło wczoraj kilku zawodników w związku z czym eksperymentalnie zagraliśmy w linii obrony a konkretne w jej środku. Na tych pozycjach zadebiutowali : nasz bramkarz Rafał Gawron i Allan Słomski. Do przerwy prowadziliśmy jeden zero pomimo kilku naszych dogodnych sytuacji do podwyższenia rezultatu. Niestety zabrakło trochę szczęścia i skuteczności jak również bardzo dobrze spisywała się obrona i bramkarz gospodarzy. Po przerwie nasi zawodnicy podkręcili tempo gry czego efektem siedem strzelonych bramek i dwie stracone a wynik końcowy 8:2. Dla naszej drużyny gole strzelali : Kacper Kaśczyszyn cztery (jedna bardzo efektowna ale przyznał się , że chciał wrzucać) po trzech asystach Igora Kuczyńskiego, który lewą stroną mocno „pohasał”. Po dwie bramki Krzysztof Malicki i Daniel Krzymowski a mogli zdecydowanie więcej. W naszej drużynie zagrali : Mateusz Jóźwik w bramce, Mateusz Stachy Allan Słomski Rafał Gawron i Igor Kuczyński w obronie. W pomocy : Dawid Olech Mateusz Wodek Kacper Kaśczyszyn i Oliwer Franczak. Oraz Daniel Krzymowski i Krzysztof Malicki w ataku. Dziękujemy drużynie Ikara Miłogostowice za spotkanie i życzymy powodzenia w lidze.

GROM Arena zmienia oblicze