Rusza Liga!

• autor: AgToldi, 2015-03-19 10:09

Rusza Liga!

Już w najbliższą niedzielę 22.03.2015 o godzinie 11.00 wznowimy rozgrywki ligowe sezonu 2014/2015 o mistrzostwo A klasy gr. II. Będzie to spotkanie wyjazdowe do sąsiada zza miedzy czyli do Sparty Parszowice.

Bardzo solidny i dobrze nam znany zespół z pewnością po sumiennie przepracowanym okresie przerwy zimowej czego efektem są między innymi wyniki meczów sparingowych z pewnością będzie chciał uzyskać dobry wynik w pojedynku derbowym. Przypomnijmy, że do tej pory bilans naszych bezpośrednich spotkań jest dla naszej drużyny niekorzystny dwie wysokie porażki  i jedno skromne zwycięstwo. To skromne zwycięstwo to wynik jesiennego spotkania na naszym obiekcie Grom Arena w Wielowsi, gdzie w końcówce spotkania Łukasz Antosiewicz dał nam upragnione trzy punkty. Sparta po rundzie jesiennej zasłużenie utrzymuje pozycję w „czubie” tabeli. Na swoim terenie Spartanie grają ofensywny i skuteczny futbol czego efektem jest pięć zwycięstw i tylko dwie porażki. Ostatnia ich wygrana a raczej pogrom Platana Siedlce 8:0 musi dać dużo do przemyślenia naszemu trenerowi, tym bardziej, że nasza kadra będzie uboższa o dwóch podstawowych zawodników : Zenobiusz Pioś - pauza za kartki oraz Tomasz Cichocki – wyjazd „za chlebem” do Niemiec. Biorąc pod uwagę, że i nasz zespół prezentuje ofensywny styl gry oraz niezły bilans meczy wyjazdowych (sześć zwycięstw i jedna porażka) zapowiada się bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie, które z pewnością zgromadzi (podobnie jak to miało miejsce na  naszym obiekcie Grom Arena w Wielowsi) bardzo dużą liczbę kibiców. Serdecznie zapraszamy na pojedynek derbowy Gminy Ścinawa jak również Parafialny i życzymy obydwu drużynom dobrej piłkarskiej rywalizacji oczywiście bez kontuzji. Parszowice niedziela godzina 11. Zawody poprowadzą arbitrzy z Delegatury Lubińskiej : Robert Łabuziński jako główny oraz asystenci : Wojciech Konefał  i Adam Konefał.

Poniżej przedstawiamy zestaw par 16 kolejki :

Sobota 21 marca :

Prochowiczanka Prochowice