Półfinał Pucharu Polski

• autor: AgToldi, 2015-05-13 10:08

Do wyjątkowej sytuacji w dniu dzisiejszym dojdzie na naszym obiekcie Grom Arena. Pierwszy raz w krótkiej historii Klubu zagramy w półfinale Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica. Godnie reprezentując Gminę Ścinawa  podejmiemy zespół Czarnych Rokitki.

Czarni to przedstawiciel klasy okręgowej zajmujący obecnie trzecią lokatę. Nie trzeba zbytnio tej drużyny przedstawiać. Wszyscy doskonale znają ich piłkarską wartość. Dwa sezony temu Czarni zdobyli ten puchar na naszym szczeblu a mało tego wygrali dodatkowo Dolnośląski i awansowali do rozgrywek centralnych. Wielki sukces i duże słowa uznania. Z zespołem prowadzonym przez doświadczonego trenera Mirosława Dragana do tej pory mierzyliśmy się trzykrotnie. I padały trzy różne wyniki : wygrana, przegrana i remis. Jak będzie tym razem gdzie walka idzie o dużą stawkę ? Czy nasza drużyna prowadzona przez Zbigniewa Antosiewicza sprosta dużemu wyzwaniu i pokona faworyzowanego rywala? A może nasza wspaniała przygoda zakończy się na trzynastego maja? Tego dowiemy się po ostatnim gwizdku sędziego głównego spotkania Pana Piotra Kusaka, który w asyście Bogdana Kałuży i Artura Tomaszewskiego poprowadzi te zawody. Serdecznie zapraszamy. Szykuje się bardzo interesujące piłkarskie widowisko. Grom Arena Wielowieś środa 13.05 godzina 17.

KROKUS Kwiatkowice - GROM Gromadzyń-Wielowieś 0:3