24 kolejka przed nami

• autor: AgToldi, 2015-05-15 10:51

Zryw Kłębanowice : Dąb Stowarzyszenie Siedliska

Zryw po ostatniej wyjazdowej wygranej z pewnością nabrał pewności siebie, która w tak ważnym pojedynku do jakiego dojdzie już w sobotę   pozwoli powalczyć o punkty. O punkty jakże ważne do ratowania A klasy na bardzo ładnym obiekcie w Kłębanowicach.

Sparta Parszowice : Relaks Szklary Dolne

Obydwie drużyny ostatnią kolejkę nie mogą zaliczyć do udanej. Obydwie swoje spotkania przegrały. Czy powtórzy się wygrana jaką odnieśli nasi sąsiedzi w Szklarach, gdzie w rundzie jesiennej wysoko pokonali gospodarzy 8:0?

Sparta Rudna : Prochowiczanka Prochowice

Hit kolejki. Pojedynek na szczycie. Tak można określić niedzielną konfrontację obydwu drużyn. Gospodarze od dwóch kolejek niespodziewanie tracą punkty a goście w gazie. Czy Sparta będzie w stanie powalczyć na swoim obiekcie o punkty? Warto obejrzeć to spotkanie. Niedziela godzina  17.00 Rudna.

Unia Miłoradzice : Odra Ścinawa

Zespół z Miłoradzic niepewny jeszcze ligowego bytu musi punkty łapać gdzie się da. Najlepiej u siebie. Wydawać  by się mogło, że to sprawa oczywista. Ale chyba jeszcze nie tym razem. Do Miłoradzic przyjeżdża solidny zespół czyli Odra Ścinawa, który regularnie na wiosnę odprawia z kwitkiem kolejne zespoły, prezentując przy okazji bardzo dobrą grę.

Kryształ Chocianowiec : Mewa Kunice

Mecz o sześć punktów a może i więcej. Przegrany tego pojedynku prawdopodobnie straci szansę na utrzymanie w lidze. Bardzo trudny mecz do wytypowania. Mewa w ostatniej kolejce wygrała a Kryształ przegrał. W rundzie jesiennej na obiekcie w Kunicach padł remis.

Błękitni Koskowice : Albatros Jaśkowice

Stawka podobnie jak w przypadku spotkania w Chocianowcu. Trudno przewidzieć wynik. Jedni i drudzy to solidne ekipy potrafiące grać w piłkę. Jedni i drudzy w ostatniej kolejce wygrali swoje spotkania i to zdecydowanie. W rundzie jesiennej Albatros pokonał u siebie Błękitnych 4:1. Jak będzie tym razem?

Czarni Dziewiń : Iskra Niedźwiedzice

Dla podopiecznych trenera Arkadiusza Sokołowskiego będzie to idealna okazja do zdobyczy punktowej. Coraz lepiej grający zespół Czarnych podejmować będzie pogrążonych w kryzysie i raczej pewnych degradacji do B klasy Niedźwiedzi. Chyba, że się mylę.

VICTORIA Niemstów - GROM Gromadzyń-Wielowieś