To już jest koniec

• autor: AgToldi, 2015-06-20 20:53

Oczywiście jeśli chodzi o zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015 w naszej grupie o mistrzostwo A klasy. Ażeby tak się stało w dniu jutrzejszym rozegrana zostanie ostatnia kolejka bieżących rozgrywek. Do wyjaśnienia pozostaje jedynie końcowy układ w tabeli.

Dąb Stowarzyszenie Siedliska : Prochowiczanka Prochowice

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie ostatniej kolejki w naszej grupie. Wicelider wybiera się do zespołu z trzeciej lokaty. Jeszcze parę kolejek wstecz wydawać by się mogło, że to spotkanie decydować będzie  o awansie do klasy okręgowej. A tak już wiadomo, że goście mają awans w kieszeni  a gospodarze grają o prestiż i godne pożegnanie się z miejscowymi kibicami. Niemniej jednak zapowiada się bardzo ciekawie.

Zryw Kłębanowice : Albatros Jaśkowice

Pewne utrzymanie dla obydwu zespołów raczej nie zapowiada emocjonującej derbowej walki a jesienny remis  prawdopodobnie może się powtórzyć. Zobaczymy czy mamy nosa do trafnego typowania.

Iskra Niedźwiedzice : Mewa Kunice

Pojedynek dwóch spadkowiczów również nie zapowiada wielkich emocji. Jedynie ekipa Niedźwiedzi z pewnością będzie chciała godnie pożegnać się z A klasą w bieżących rozgrywkach ze swoimi kibicami,  a w następnym sezonie powalczyć o powrót podobnie jak Mewa. Czyli mała zapowiedź następnego sezonu.

Górnik Lubin : Odra Ścinawa

Rozpędzona Odra żałuje, że sezon dobiega końca. Z każdym meczem coraz więcej punktów. Czyżby kolejna „ofiara” młodzieży trenera Tomasza Wołocha?

Czarni Dziewiń : Sparta Parszowice

Kolejny derbowy pojedynek w naszej gminie. Sparta wciąż walczy o jak najlepszą pozycję w tabeli. Ale czy uda się naszym sąsiadom na trudnym terenie w Dziewiniu powiększyć swój okazały punktowy dorobek?

Kryształ Chocianowiec : Unia Miłoradzice

Kolejne spotkanie w ostatniej kolejce o pietruszkę. Ale niekoniecznie brak motywacji w obydwu ekipach przekreśla mecz jako ciekawe widowisko, tym bardziej, że miejscowi z pewnością będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się w ostatnim  spotkaniu w A klasowych rozgrywkach przed swoimi kibicami.

Grom Gromadzyń Wielowieś : Relaks Szklary Dolne

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Cała drużyna, nasi kibice, partnerzy klubowi oraz działacze z pewnością zasłużyli na takie zakończenie jakże udanego sezonu. W dniu jutrzejszym powalczymy o utrzymanie pozycji lidera na zakończenie rozgrywek. Nasi rywale grają o przysłowiową pietruszkę ale nie oznacza to, że ekipa ze Szklar nie zagra o pełną pulę. Jest to ambitna drużyna, która w ostatnich kolejkach regularnie punktuje i gra bezkompromisowo. Trzymajmy kciuki ażeby ta sytuacja nie powtórzyła się w dniu jutrzejszym i pojedynek rozstrzygniemy na swoją korzyść. Zawodnicy obiecują, że godnie pożegnają się z naszymi kibicami tym bardziej, że Kasza później zaprasza a wiadomo jak smakuje zwycięstwo. Panowie powodzenia i jeszcze raz dziękujemy! Zawody poprowadzą sędziowie z delegatury lubińskiej : Jasiński Michał jako główny oraz asystenci Halicz Marcin i Konefał Wojciech. Grom Arena Wielowieś 21.06.2015 godzina 14.00.

GROM Gromadzyń-Wielowieś - IKAR Miłogostowice