GROM z nowym trenerem

• autor: AgToldi, 2015-07-09 13:29

Bardzo miło nam jest zakomunikować naszym zawodnikom oraz kibicom o porozumieniu do jakiego doszliśmy w kwestii trenerskiej obsady I drużyny. Nowym szkoleniowcem Gromu został Ireneusz Chrzanowski. Pan Irek jest znaną w regionie i nie tylko osobą kojarzoną ze środowiskiem piłkarskim.

Wieloletni zawodnik Miedzi Legnica, w której najdłużej spędził swoją bogatą piłkarską karierę. Reprezentował również barwy takich klubów jak : GKP Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Mirsk, Widzew Łódź, Flota Świnoujście, Mieszko Gniezno, Tur Turek, Olimpia Elbląg a z Arką Gdynia wywalczył awans do ekstraklasy. Ówczesnym trenerem Irka był Mirosław Dragan, który obecnie prowadzi Czarnych Rokitki. Będzie zatem okazja trenerskiej potyczki ucznia z mistrzem w bieżących rozgrywkach klasy okręgowej sezonu 2015/2016. Irek z powodzeniem może również występować jako grający trener ale jak zapowiedział chce skupić się na  pracy z ławki trenerskiej dając pograć  zawodnikom. Ale jak będzie potrzeba… Po uzyskaniu uprawnień trenerskich mając kwalifikacje UEFA A postanowił spróbować swoich sił jako szkoleniowiec. Z początku będąc asystentem Bogusława Baniaka w II ligowej Miedzi Legnica, z którą razem wywalczyli awans do I ligi dzielił również obowiązki samodzielnego trenera rezerw Miedzianki. Grając w Widzewie Łódź miał możliwość obserwacji jak również pozyskania fachowej wiedzy od samego Franciszka Smudy, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ostatni swój sezon trener Chrzanowski spędził w Chojnowiance Chojnów. Na wczorajszym treningu Irek zapoznał się z obecnymi zawodnikami na zajęciach jak również z naszymi kibicami. Podziękował zawodnikom oraz trenerowi Zbigniewowi Antosiewiczowi za osiągnięcia jakie wspólnie zdobyli. Ale to już historia i przyszła nowa karta w naszej krótkiej piłkarskiej przygodzie. Irek zapewnił, że zrobi wszystko co w jego mocy ażeby kibicom nasz klub w dalszym ciągu kojarzył się z dobrej strony a zawodnicy mieli radość z gry w piłkę nożną. Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w kontynuacji swojej trenerskiej kariery, która z pewnością z zaangażowaniem z naszej strony przyniesie nam wszystkim kolejne wspólne chwile radości. Irku powodzenia, zawodnikom kontynuacji swoich piłkarskich sukcesów a kibicom radości z gry naszej drużyny.

GROM-PROCHOWICZANKA