Wyszukiwarka

Aktualności

III miejsce Wrocław Trophy

• autor: AgToldi, 2015-07-13 10:06

W zakończonym wczoraj międzynarodowym turnieju piłki nożnej we Wrocławiu nasz młody zespół reprezentując Gminę Ścinawa zajął bardzo dobre III miejsce. Turniej rozgrywany był na dwóch obiektach piłkarskich : na Stadionie Olimpijskim oraz w miejscowości Łany. Po wygraniu grupy eliminacyjnej w niedzielę rozegraliśmy jeszcze dwa spotkania.

więcej w rozwinięciu

Trudy dwudniowych potyczek dały się we znaki. W piątek i w sobotę praktycznie graliśmy gołą jedenastką i niedzielne konfrontacje również. Dwieście minut rozegranych meczy, poranna podróż do Wrocławia i wieczorny powrót musiał odbić się na zdrowiu naszych młodych zawodników.  Z urazem od soboty grał nasz kapitan Piotrek Ignatowicz. To tak na usprawiedliwienie półfinałowej porażki. Z drużyną Barycz Milicz przegraliśmy pechowo 1:0. Pechowo bo nie wykorzystaliśmy trzech setek a w czwartej akcji praktycznie w ostatnich sekundach meczu nie wiadomo jak ale bramkarz rywali wyjął strzał Kazika z pustej bramki, który dawał by nam dogrywkę w karnych o finał. A tak przyszło nam zagrać o III miejsce. W finale pocieszenia za rywala mieliśmy Czeską drużynę FK Luhacovice. Bardzo zmotywowani podeszliśmy do tego spotkania. A efekt : wysoka zasłużona wygrana 3:0. Oprócz okazałego pucharu, okolicznościowych medali i nagród rzeczowych wyróżniono również zasłużenie piłkarza naszej drużyny – Kazika tytułem najlepszego zawodnika Turnieju w kategorii U-19 oraz  Kazik zdobył koronę króla strzelców. Duże słowa uznania dla wszystkich naszych zawodników za ambitną postawę w całym turnieju i osiągnięty wynik. Dziękujemy. Sam turniej stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim jak również organizacyjnym.