Rusza liga

• autor: AgToldi, 2015-08-14 19:47

Po bardzo krótkim ale solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym już w najbliższą sobotę rozpoczniemy ligową rywalizację. Pod okiem trenera Ireneusza Chrzanowskiego nasz zespół podejmować będzie na inaugurację rozgrywek klasy okręgowej renomowaną ekipę Konfeksu Legnica. Podopieczni Piotra Adamca również bardzo solidnie przygotowywali się do nowego sezonu czego efektem chociażby wyniki spotkań sparingowych. Z pewnością każda z drużyn będzie chciała udanie rozpocząć ligowe zmagania. Zapowiada się więc ciekawe piłkarskie widowisko biorąc pod uwagę nie tylko okoliczności walki o ligowe punkty ale również o składy obydwóch drużyn, w szeregach których występują bardzo solidni zawodnicy.

Nasz zespół co prawda został osłabiony odejściem czterech kluczowych zawodników ale w ich miejsca udało nam się zakontraktować równie wartościowych graczy. Dziękujemy Zbigniewowi Antosiewiczowi, Łukaszowi Antosiewiczowi, Piotrkowi Niewdanie oraz Zenobiuszowi Piosiowi za wspólne przeżyte piękne chwile i życzymy dalszej obfitej piłkarskiej przygody. Dziękujemy Panowie. Pozostali zawodnicy bogatsi o zasłużone osiągnięcia poprzedniego sezonu z pewnością podtrzymają swoją dotychczasową wysoką formę. A co do nowych „wojowników” naszej drużyny. Jako pierwszy zawitał do nas Paweł Łopaciński. Popularny Łopata to król strzelców poprzedniego sezonu klasy okręgowej broniący poprzednio barw Iskry Kochlice. Chwilę później pozyskaliśmy Pawła Pytlarza byłego już zawodnika Polonii Trzebnica. Paweł w swojej bogatej piłkarskiej karierze miał okazje grać między innymi w ekstraklasie a w krótkiej naszej klubowej historii jest drugim zawodnikiem, który występował w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pierwszym dla przypomnienia był Mirosław Spychała. Bogate doświadczenie wyniesione z wyższych lig z pewnością przełoży się na grę naszej drużyny a jak zapowiada sam Pytel nie raz oczaruje naszych kibiców. I jako ostatni zameldował się u nas Krzysztof Snopek, który ostatnio reprezentował barwy Iskry Niedźwiedzice. Bardzo solidny pasjonat piłki nożnej. Pozazdrościć piłkarskiej wytrwałości. Wszyscy nowi zawodnicy są usposobieni bardzo ofensywnie co z pewnością przełoży się na piłkarskie widowisko jak również na ligowe punkty. Panowie witamy w naszym skromnym młodym klubie, życzymy dobrej wspólnej przygody, którą mamy nadzieję zapamiętamy na długie lata. Chyba jako pierwsi rozpoczniemy sezon 2015/2016 i mamy nadzieję, że jako beniaminek tej klasy rozgrywkowej nie zawiedziemy kibiców. Do zobaczenia w sobotę o godzinie 17.00 w Wielowsi na Grom Arena. Wspierajmy naszych bo naprawdę warto.

autor: czarny52 2015-08-15 20:36:32

Profil czarny52 w Futbolowo Podajcie wynik meczu w kńcu