Turniejowa sobota

• autor: AgToldi, 2015-12-04 11:05

Najbliższa sobota przyniesie kolejne emocje związane z piłkarskimi rywalizacjami naszych drużyn. Jako pierwsi do rywalizacji bo już o godzinie 10.00 przystąpią seniorzy. Na zaproszenie trenera Górnika Lubin Pana Arkadiusza Żarczyńskiego nota bene drużyny, z którą sportowa rywalizacja zawsze dostarcza kibicom wielu pozytywnych emocji weźmiemy udział w Mikołajkowym turnieju na nowym obiekcie RCS-u w Lubinie.

W imprezie weźmie udział sześć drużyn : Górnik Lubin, Fortuna Obora, Elita Lubin, Odra Chobienia, Arkon Przemków i nasz Grom. Mecze rozgrywane będą po 13 minut jedno spotkanie i każdy z każdym. Serdecznie zapraszamy.

Parę godzin później do rywalizacji przystąpią nasi  zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi. W turnieju Mikołajkowym organizowanym przez OZPN Legnica i Prezydenta Legnicy wystartujemy po raz drugi. W poprzedniej edycji udało nam się awansować z rozgrywek grupowych do półfinałów. Niestety tam na naszej drodze stanęła drużyna Zagłębia Lubin i skończyła się nasza przygoda. Los tak chciał, że w tym roku Zagłębie będzie naszym rywalem tym razem w rozgrywkach grupowych, w których kolejnymi rywalami będzie również renomowana ekipa Prochowiczanki Prochowice ubiegłorocznego finalisty i zespół Chojnowianki Chojnów. Grupa naprawdę bardzo mocna. Ale nasi zawodnicy obiecują, ze powalczą chcąc jak najlepiej zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Powodzenia i trzymamy kciuki.

GROM - HUZAR