Runda jesienna w skrócie

• autor: AgToldi, 2015-12-07 17:10

Podsumowanie naszych drużyn w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 rozpoczniemy od najmłodszych nie tylko z uwagi na wiekową chronologię ale również ze względu na piłkarską postawę. Orliki dostarczyły naszym kibicom najwięcej pozytywnych emocji. Nie było kalkulacji, przewidzianych nieobecności  na treningach jak również na turniejach. Była bardzo ambitna postawa a w połączeniu z coraz większymi piłkarskimi umiejętnościami przyniosła wymierne efekty. Traktując każdą piłkarska przygodę jako wspólną dobrą zabawę osiągali również bardzo dobre wyniki.

Brawa Panowie i Podziękowania. Dziękujemy również rodzicom za pomoc jaką okazywali w trakcie treningów jak również rozgrywek.

Duże słowa uznania również dla ekipy trampkarzy. Przechodząc w większości z rocznika Orlik niejako zostali rzuceni na głęboką wodę. Przystąpili do rywalizacji o jedną kategorię wiekową wyżej. Początek adaptacji w nowej piłkarskiej rzeczywistości był trudny i nie ma co się dziwić. Gra ze starszymi kolegami mogła trochę deprymować. Ale nie końca i nie wszystkich. W większości nasi młodzi zawodnicy uwierzyli w  umiejętności i z meczu  na mecz udowadniali swoją piłkarską wartość. Z niecierpliwością czekamy  na wiosenne rozgrywki.

No i najstarsi. W ostatnim odcinku „Piłkarskie niższe ligi” (no ta bene po raz kolejny serdecznie polecamy)bardzo słusznie Panowie Redaktorzy  Adam Michalik i Radosław Salamon  zauważyli iż postawa naszej drużyny to wielkie rozczarowanie a gra była typowo janosikowa. Zespół jak chciał grać i była piłkarska walka na boisku wszystkich zawodników przynosiła ona wymierne efekty. Potrafiliśmy wygrać na wyjeździe w Grębocicach. U siebie z Orlą i zremisować w Przemkowie. Ale niestety w większości spotkań zawodnicy punkty rozdawali na lewo i prawo. Szkoda. Obecnie krystalizuje się bardzo fajna i bardzo młoda ekipa, która chce grać i wygrywać. Zalążkiem możliwości był zwycięski pojedynek z Górnikiem Złotoryja. I jeszcze raz zacytujemy słowa wyżej wspomnianych autorów programu : „spodziewamy się że na wiosnę ekipa GROMU będzie niespodzianką”. I my w tę pozytywną niespodziankę mocno wierzymy.

FORTUNA Obora - GROM Gromadzyń-Wielowieś