Przygotowania do rundy wiosennej

• autor: AgToldi, 2015-12-17 22:34

Jak co roku i tym razem KP GROM nie ma przerwy w treningach wśród naszych drużyn. Zajęcia odbywają się regularnie ale do 11.01.2016 nieobowiązkowo. Pomimo braku zobowiązań frekwencja wśród naszych zawodników jest  zadowalająca i to bardzo cieszy. Zajęcia treningowe odbywają się na boiskach ze sztuczną murawą, hali sportowej w SP nr 3 w Ścinawie jak również w PURE JATOMI w Lubinie, gdzie nasi zawodnicy podtrzymują i szlifują formę pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej w wielu dziedzinach odpowiednich fizycznych przygotowań. Otrzymaliśmy kilka zaproszeń na turnieje halowe piłki nożnej.

Z pewnością z uwagi na wolne terminy naszych zimowych przygotowań z dużą przyjemnością weźmiemy udział w kilku z nich. No  i to co najbardziej interesuje naszych kibiców i zawodników : zimowe sparingi. W tym okresie przygotowawczym nasza kadra szkoleniowa zdecydowała się na gry kontrolne z drużynami, które w swoich meczach kwalifikowanych walczą o konkretne cele a piłkarskie umiejętności z pewnością są na poziomie klasy okręgowej :

1. 31.01.2016 godzina 11.00 boisko ze sztuczną murawą  przy Miedzi Legnica. Rywalem będzie jedna z najlepszych drużyn A klasowych rozgrywek w byłej naszej grupie. Sparta Rudna prowadzona przez dobrze znanego w naszym regionie byłego ekstraklasowego zawodnika ma duże aspiracje i duże szanse na ich realizacje. Grający trener z pewnością zrobi wszystko ażeby plan zrealizować. A gra kontrolna naszej młodej drużyny z dobrym rywalem to fajna sprawa.
  2. 07.02.2016 godzina 11.00 również boisko ze sztuczną murawą i w tym samym miejscu. No i rywal również nie byle jaki. I podobnie jak ze Spartą nasza rywalizacja z ubiegłego sezonu mogła zadowolić najbardziej marudnych obserwatorów. A tych nie brakuje. Dąb Stowarzyszenia Siedliska podobnie jak w poprzednim sezonie tak i teraz walczy o najwyższe cele czyli o upragniony awans. Ścisła czołówka nie tylko na papierze ale i w praktyce. Miło będzie spotkać się ponownie. Zawsze były emocje.
  3. Kto jak nie Zadzior Buczyna. Czyli nasz stały sparingpartner zaprzyjaźnionej ekipy Mariusza Juraka. Chyba tym razem atak na okręgówkę dla zadziornej ekipy Jurego będzie skuteczny. Jak zapowiada trener Zadzioru a mówi to już od kilku lat tym razem wygram. Zobaczymy. Głogów sztuczna murawa 13/14. 02 o godzinie poinformujemy. Będzie ciekawie.
  4. No i kolejny aspirant do awansu. Tym razem na dobrej drodze. Lider II grupy czyli Odra Ścinawa. Derby tym razem na obczyźnie i na sztucznej murawie. 21.02.2016 godzina 17.00 boisko ze sztuczną murawą przy ulicy Grabskiego. Nasi młodzi zawodnicy kontra młodzież trenera Tomasza Wołocha. Derby to derby.
  5. 28.02.2016 godzina 14.00 nowy obiekt ze sztuczną murawą w Środzie Śląskiej. Rywal nie byle jaki. Czołówka wrocławskiej A klasy. Aspirant do awansu - Klub Piłkarski Kostomłoty. O rywalu zupełnie nic nie wiemy. Jedziemy w ciemno. Dla młodych podopiecznych trenera Ireneusza Chrzanowskiego nowe ciekawe doświadczenie. Z pewnością piłkarska uczta dla kibiców. Zapraszamy.
  6. Bardzo podobnie jak z poprzednim rywalem. Nie wiemy i nie znamy a przed ligą to tylko tak grać. Również czołówka tej samej wrocławskiej grupy. Środa Śląska ten sam obiekt tydzień później 05.03 o godzinie 15.00 pierwszy pojedynek  w historii pomiędzy KP Szczepanów a Grom Gromadzyń - Wielowieś. I po tym meczu coś nie coś będziemy wiedzieć. Wspierajmy naszych młodych zawodników bo warto!

Co do składu drużyny seniorów : kadrę wzmacniamy młodymi perspektywicznymi zawodnikami, którzy w połączeniu z równie bardzo młodą naszą obecną kadrą przyniosą dużą satysfakcję   dla naszego również młodego klubu. O transferach już niebawem. Będzie ciekawie. Będzie się działo.

III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Gromu