Koniec okresu przygotowawczego

• autor: AgToldi, 2016-03-01 14:31

Sobotnie spotkanie, które zostanie rozegrane w Środzie Śląskiej o godzinie 14.00 zakończy nasz cykl kontrolnych meczy. Meczy, w których nasza gra wyglądała różnie.  W spotkaniach, w których do dyspozycji trenera Ireneusza Chrzanowskiego była cała kadra a efekty były widoczne po mecze kiedy kadrowo wyglądaliśmy biednie i miało to przełożenie na wynik. Do tej pory wygraliśmy ze Spartą Rudna, Zrywem Kłębanowice, Zadziorem Buczyna po dobrej grze i w optymalnym składzie. Natomiast w spotkaniach z Dębem Siedliska, Odrą Ścinawa i KS Kostomłoty musieliśmy uznać wyższość rywali prezentując się znacznie gorzej.

Trener Chrzanowski  wraz z zawodnikami ciężko przepracowali okres przygotowawczy skupiając się przede wszystkim nad siłą i wytrzymałością. Gdyby jeszcze udało nam się wyeliminować błędy w defensywie, poprawić skuteczność i gdybyśmy mieli lepszą frekwencję na treningach i meczach bylibyśmy zespołem kompletnym. A tak niestety takie uroki amatorskiego klubu, w którym obowiązki zawodowe, szkolne, urazy, kartki i „wyjazdy” itp. są naszym okrutnym prześladowcą. Ostatnie spotkanie to prawdopodobnie mecz, w którym zawodnicy zagrają na swoich przydzielonych pozycjach i być może uda nam się wystąpić w prawie optymalnym składzie. A co do wzmocnień naszej kadry. Na chwilę obecną dopinamy wszystkie transfery i po ostatniej grze kontrolnej z przyjemnością dokonamy oficjalnej prezentacji zespołu. No i oczywiście dziękujemy naszym kibicom za wsparcie i obecność na meczach. Jesteście naszym dwunastym zawodnikiem.

Turniej - 40-lecie LZS Komorniki