Aktualności

Podsumowanie weekendowych wydarzeń

• autor: AgToldi, 2016-05-23 14:03

Piłkarskie rozgrywki dobiegają końca a nasze drużyny mają się nadal dobrze a nawet bardzo dobrze.

Trampkarze jako pierwsi wybiegli na boisko i zasłużenie pokonali ekipę Parku Targoszyn 8:1. Nasi rycerze wiosny od samego początku narzucili wysokie tempo i całkowicie zdominowali rywala. Ładne akcje i bramki były ozdobą sobotniego widowiska. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 po bramkach Dawida Pasowicza i Mateusza Olszaka.

więcej w rozwinięciu

24 maja 2016

Iskra Księginice-Grom

Po przerwie dorzucamy jeszcze sześć autorstwa ponownie Dawida Pasowicza, Agaty Gaweł, Darka Łaciny, Patryka Jelonka, Fabiana Ptaka i Daniela Friski. Tracimy gola po strzale bezpośrednim z rzutu rożnego. Dziękujemy drużynie gości za ambitną postawę. Gratulujemy naszej młodej ekipie kontynuacji serii wiosennych zwycięstw , dzięki którym na pewno sezon zakończymy na podium.

W niedzielę przy równie pięknej pogodzie do rywalizacji przystąpili nasi najmłodsi zawodnicy. Tym razem mniej liczna nasza drużyna zawitała do Bieniowic gdzie miejscowy klub Kaczawa Bieniowice był organizatorem kolejnego turnieju. W I meczu pokonaliśmy Odrę Ścinawa 4:2. W drugim spotkaniu wygrywamy z Orkanem Szczedrzykowice 3:0. Trzeci mecz to zwycięstwo nad gospodarzami 7:2 i po tym meczu wiedzieliśmy, że dzisiejszy turniej wygraliśmy. Jednak nasi ambitni zawodnicy chcieli odnieść również zwycięstwo w ostatnim meczu i tego dokonali. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu obu ekip wygrywamy z Unią Miłoradzice 4:2. Dziękujemy i duże brawa za postawę na boisku.

No i dalsza kontynuacja dobrej passy tym razem w wykonaniu seniorów. Ostatnie dwa zwycięstwa nie były dziełem przypadku czego dowodem postawa wszystkich zawodników w niedzielnym spotkaniu z renomowanym rywalem Iskrą Ksiegienice, z którą w rundzie jesiennej przegraliśmy na ich boisku 4:2. Mecz dobry w wykonaniu obu drużyn. Czysty, bez kartek w obecności licznej widowni w ilości około 300 w większości naszych wiernych kibiców, dla których niedzielny powrót na własny obiekt był bardzo ważny. Do przerwy po dwóch trafieniach Tomasza Cichockiego powracającego do formy po kontuzji prowadzimy 2:0. Mieliśmy w tej części gry bramkę słusznie nieuznaną ze spalonego. Kilka nieudanych prób na podwyższenie wyniku i dwie poprzeczki. Po przerwie najpierw Krzysztof Wojciechowski a chwilę później Paweł Łopaciński dają wiarę w zwycięstwo tego dnia nad groźnym rywalem. Goście mając niewiele sytuacji jedną z nich po kontrze zamieniają w bramkę. Odpowiedź nasza to gol w wykonaniu Pawła Łopacińskiego, który ustala wynik na 5:1. Mamy jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale niestety nic nie wchodzi. Dziękujemy Panowie za postawę w niedzielnym meczu i Gratulujemy dobrej serii. W meczu zagrali : Kamil m,Salamon, Mariusz Wojciechowski, Paweł Kulikowski, Igor Kuczyński, Krzysztof Snopek, Krzysztof Kałużny, Kacper Kaśczyszyn, Tomasz Cichocki, Grzegorz Kulikowski, Krzysztof Wojciechowski, Paweł Łopaciński, Oliwer Franczak, Maciej Malik i Adam Podbereźniak. Bardzo dobrze zawody poprowadziła trójka sędziowska z delegatury lubińskiej : Piotr Kusak jako główny i asystenci Adam Konefał i Artur Tomaszewski.