Wyszukiwarka

Aktualności

GROM na fali

• autor: AgToldi, 2016-05-28 15:10

Czwartek przyniósł nam czwarte kolejne zwycięstwo. Zwycięstwo na bardzo trudnym terenie w Kochlicach. Zwycięstwo w pełni zasłużone. Tego dnia obie drużyny stworzyły dla licznej widowni bardzo ciekawe i trzymające w napięciu piłkarskie widowisko. Pierwsze sekundy spotkania mogły przynieść nam zdobycz bramkową ale na szczęście dla miejscowych Cichy traci piłkę w dogodnej sytuacji. Otwarta gra z obu stron pozwalała na stwarzaniu sobie sytuacji bramkowych. Miała Iskra w I połowie dwie ale na posterunku był Sali i nasza obrona. Sali również w końcówce I połowy po błędach defensywy daje się kupić na karnego. Wiemy jak ciężko jest strzelić z jedenastu metrów naszemu doświadczonemu bramkarzowi. Przekonał się o tym również zawodnik Iskry. Wymiana ciosów mogła również i nam przynieść zdobycz bramkową.

więcej w rozwinięciu

W jednej z naszych akcji z lewej strony Grzesiu Kulikowski pięknie poszedł swoją stroną miną trzech rywali i wrzucił piłkę w pole karne. Minimalnie Łopata i niecelnie Kasza. Szkoda bo była by to najpiękniejsza bramkowa akcja sezonu naszej drużyny. Do przerwy remis. A po przerwie : 47 minuta Paweł Łopaciński zdobywa bramkę ale sędzia boczny prawidłowo sygnalizuje pozycję spaloną. W 55 minucie pięknym strzałem pod poprzeczkę z rzutu wolnego Igor Kuczyński daje nam prowadzenie. Pięć minut potem Paweł Łopaciński pokonuje bramkarza Iskry i prowadzimy 2:0. Chwilę później na boisko do gry wchodzi najbardziej doświadczony i jeden z najlepszych zawodników naszego okręgu Stanisław Kwiatkowski. Duże ukłony za całokształt piłkarskiej przygody. Od tego momentu mecz zrobił się jeszcze bardziej ciekawy. Akcja za akcje. Nieskuteczność miejscowych ale i nasza. Miał Cichy i Kobe. Miał Kasza i Łopata. Próbował Krzysztof Janik. Mecz trzyma w napięciu do końca. I stało się. Wygrywamy z Iskrą pierwszy raz w historii naszych spotkań. Dziękujemy za dobry mecz i kolejne cenne punkty. Dobrze zawody poprowadziła trójka sędziowska z delegatury głogowskiej. Grzegorz Nalepa jako główny oraz asystenci : Roland Maruszewski i Dariusz Fabijański. W meczu zagrali : Kamil Salamon, Mariusz Wojciechowski, Ireneusz Chrzanowski, Igor Kuczyński, Krzysztof Snopek, Krzysztof Kałużny, Kacper Kaśczyszyn, Tomasz Cichocki, Grzegorz Kulikowski, Krzysztof Wojciechowski, Paweł Łopaciński, Oliwer Franczak, Krzysztof Janik i Adam Podbereźniak.