Transfery prawie dopięte

• autor: AgToldi, 2016-08-15 11:07

Z przyjemnością informujemy naszych kibiców o wzmocnieniach jakich dokonaliśmy przed zbliżającym się sezonem 2016/2017. Po odejściu kilku kluczowych zawodników zmuszeni byliśmy wzmocnić kadrę i powalczyć w klasie okręgowej o lepszy końcowy wynik od poprzedniego.

Jako pierwszy na nasz statek zameldował się obecny kapitan drużyny Adam Kłak. Adam w poprzednich latach reprezentował barwy Orkana Szczedrzykowice, gdzie również pełnił funkcje kapitana drużyny. Kilka lat w swojej bogatej piłkarskiej karierze reprezentował również barwy Miedzi Legnica. Bardzo solidna defensywna pozycja na boisku w dużej mierze wzmocni dostęp do bramki Salego. Adam witamy na pokładzie.

Chwilę później pojawił się Christian Tomyk, który ostatni sezon spędził w Victorii Parchów. Obecny reprezentant kadry narodowej 5+1 ma za sobą grę między innymi w KS Polkowice oraz Iskrze Kochlice. Bardzo ofensywne usposobienie Pavlosa (nie tylko na boisku) pozwala jeszcze bardziej wzmocnić nasze skrzydła. Powodzenia.

Pojawił się Pavlos i zaprosił na treningi swoich kolegów, którzy już z nami zostali. Najpierw Marcin Zwierz a chwilę potem Krzysztof Szpyrka.

Zwierzu również ma w swojej bogatej karierze grę w II ligowym wówczas Górniku Polkowice. Bardzo solidny obrońca ostatni sezon spędził w Leśniku Osiecznica. Typowy walczak. Próbkę swoich piłkarskich umiejętności zaprezentował w meczu z Górnikiem Lubin strzelając bramkę z siedemdziesięciu metrów a kolejna próba z podobnej odległości zakończyła się na słupku.

Wraz z Marcinem dołączył Krzysztof Szpyrka. Od czasu gry w naszym zespole Mirka Spychały mieliśmy problem z prawdziwym rozgrywającym. Ten problem nam się rozwiązał. Nienaganna technika przegląd pola dobry strzał i drybling to cechy naszej ósemki. Krzysztof Szpyrka.

Długo kusiliśmy kolejnego naszego zawodnika aż w końcu się udało. Dzięki zaangażowaniu ze strony Kaszy i Wodzia parę razy na trening przyjechał Łukasz Kozłowski i tak już został. Kozi obdarzony solidną techniką, strzałem dryblingiem i szybkością robi bardzo dużą robotę po skrzydle. Swoje piłkarskie możliwości zaprezentował naszym kibicom w okresie przygotowawczym. Kozi wraz z Adamem Kłakiem ostatni sezon spędził w Orkanie Sczedrzykowice gdzie parę ładnych bramek były jego wizytówką ofensywnych piłkarskich umiejętności. Witamy Kozi w Gromie.

Przyszedł Lukasz i przyprowadził swojego kolegę. Konrad Pelczar ma to szczęście, że będzie mógł rozgrywać swoje mecze w dwóch drużynach seniorów i juniorów. Na dobrą postawę Kordiana, który jest zawsze liczymy.

Po półrocznym rozstaniu ponownie jesteśmy razem. Mowa oczywiście o związaniu się umową transferową z Piotrkiem Ignatowiczem. Ignat to nie tylko zawodnik z pola, gdzie bardzo solidnie wywiązuje się z zadań defensywnych ale również nie obca mu jest pozycja bramkarza. Na treningu wyprawia na bramce cuda. No i oczywiście doradza jako asystent trenera. Nie tylko dobrze gra w piłkę ale również i muzyka nie jest mu obca. Powodzenia Piotrku.

No i prawie ostatni transfer tego lata. Po pół roku wypożyczenia z Konfeksu Legnica na dalszą grę w Gromie zdecydował się Krzysiu Kałużny. Krzysiu gra prawą i lewą nogą. Może grać z przodu oraz z tyłu. Uniwersalny dobry zawodnik. Dzięki Krzysiu za decyzję.

Transfery prawie dopięte.

Victoria Rzeszotary - GROM GROMADZYŃ - WIELOWIEŚ