Grom Arena prawie gotowa

• autor: AgToldi, 2016-09-06 21:57

Dzięki nawiązaniu współpracy z Firmą Centrum Sportu Amatorskiego Patryk Skrzypczyk udało nam się w końcu doprowadzić stan naszej murawy do wymogów na miarę rozgrywek klasy okręgowej. Kilkakrotne nasze wcześniejsze próby renowacji boiska nie przynosiły pożądanych efektów. Firma z Wilkowa bardzo szybko odpowiedziała na naszą prośbę związaną z podjęciem współpracy nad zmianą stanu boiska do gier kwalifikowanych dla naszych drużyn.

Bardzo rzetelne i fachowe doradztwo jak również późniejsze zabiegi pielęgnacyjne jakie zaoferowała nam firma CSA pozwoliło na naszym obiekcie GROM ARENA w Wielowsi doczekać się płyty, dzięki której gra przyniesie wiele pożytku nie tylko dla kibiców ale również i dla samych zawodników. Ostatnie czynności pielęgnacyjne, które to już sami przy fachowej opiece i doradztwu ze strony CSA wykonujemy pozwalają nam doczekać się inauguracji rundy jesiennej na naszym obiekcie już w szóstej kolejce podejmując Iskrę Księgienice. Zamontowaliśmy również nowe bramki aluminiowe z wymaganymi atestami, które zostały zakupione przez sołectwo Wielowieś na potrzeby naszego klubu. Wytyczyliśmy nowe rozmiary boiska. Obecnie długość to 102 metry a szerokość 62 metry. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poprawę jakości naszego obiektu i do zobaczenia na inauguracje.

GROM-GÓRNIK Złotoryja
brak zdjęć