Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięstwo w Granowicach

• autor: AgToldi, 2016-10-25 10:32

W 10 kolejce spotkań o mistrzostwo klasy okręgowej w końcu udało nam się przełamać niekorzystny bilans z Rodłem Granowice, z Rodłem z którym do tej pory w walce o ligowe punkty niestety przegrywaliśmy. Kolejne emocjonujące spotkanie w wykonaniu naszej drużyny oraz miejscowej ekipy. Początek spotkania był dla nas udany. Faulowany Łukasz Kozłowski w polu karnym przez bramkarza gospodarzy i słusznie sędzia główny Piotr Łabędzki wskzauje na 11 metr. Nieomylny Kacper Kaśczyszyn i prowadzimy 1:0.

więcej w rozwinięciu

Wydawać by się mogło, że mamy mecz pod kontrolą a kolejne bramki to kwestia czasu. W I połowie zobaczyliśmy gole ale w wykonaniu podopiecznych Roberta Gajewskiego. Najpierw Maciej Bronka przepięknym uderzeniem doprowadza do remisu a parę minut potem Rodło wychodzi na prowadzenie. Dwa do jednego dla miejscowych i koniec I połowy. Po przerwie gra w naszym wykonaniu zdecydowanie się poprawiła. Nadzieję na dobry wynik po raz kolejny dał niezawodny Christian Tomyk kończąc skutecznie swoją indywidualną akcję. Kolejne bramki dla naszej drużyny były w wykonaniu Marcina Zwierza. Dwa rzuty rożne idealne dogrania i piękne główki Zwierza pozwalają nam myśleć o pełnej puli. Niestety chwila nieuwagi naszej defensywy pozwala rywalowi na zmniejszenie strat i kolejny raz nerwówka w końcówce spotkania. Na nasze szczęście Sali w bramce kapitalnie kilka razy uratował naszą drużynę a interwencja z końcówki spotkania daje nam upragnione zwycięstwo. Mieliśmy też swoje okazje bramkowe : Kacper dwukrotnie bliski był szczęścia, minimalnie Christian i Kozi, zabrakło paru centymetrów Krzysztofowi Szpyrce i Krzysztofowi Janikowi. Po paru latach nieobecności spowodowanej obowiązkami zawodowymi do kraju powrócił Miro Spychała i z marszu wzmocnił nasz zespół. Doświadczenie, pomysł na grę i ambitna postawa miały duży wpływ na końcowy wynik. Dzięki Miro. Bardzo dobre zawody rozegrał zawodnik drużyny juniorów Mateusz Nowak. Odważnie, ambitnie i bez kompleksów. Brawo Nowy za udany debiut. Dziękujemy naszej drużynie za dobry występ i trzymamy kciuki za kolejne spotkania. Dobrze zawody poprowadziła trójka sędziowska z delegatury legnickiej : Piotr Łabędzki jako główny oraz asystenci : Łukasz Woźny i Przemysław Leszczyński. W meczu zagrali : Kamil Salamon w bramce. Marcin Zwierz, Mateusz Nowak, Igor Kuczyński, Krzysztof Kałużny i Daniel Krzymowski w obronie. Łukasz Kozłowski, Kacper Kaśczyszyn, Christian Tomyk, Krzysztof Szpyrka i Miro Spychała w linii pomocy. I na ataku Krzysztof Janik i Paweł Łopaciński.Dziękujemy.