Wyszukiwarka

Aktualności

Minimalna porażka w Męcince

• autor: AgToldi, 2017-10-15 17:57

Skazywani na kolejną wysoką porażkę w dobrych nastrojach pojechaliśmy do Męcinki. Ciężka praca na treningach poparta dużymi ambicjami pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłość naszej młodej drużyny. W kilku przegranych spotkaniach widać było, że nasi zawodnicy potrafią grać w piłkę i chcą uzyskać dobry wynik ale brakuje jeszcze doświadczenia, które z meczu na mecz coraz bardziej koryguje nasze błędy. Faworyt sobotniej potyczki czyli drużyna Męcinki wygrała spotkanie 2:1. Ale nie przyszło jej to łatwo. Kontrowersyjny rzut karny w 24 minucie otworzył wynik meczu.Skazywani na kolejną wysoką porażkę w dobrych nastrojach pojechaliśmy do Męcinki. Ciężka praca na treningach poparta dużymi ambicjami pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłość naszej młodej drużyny. W kilku przegranych spotkaniach widać było, że nasi zawodnicy potrafią grać w piłkę i chcą uzyskać dobry wynik ale brakuje jeszcze doświadczenia, które z meczu na mecz coraz bardziej koryguje nasze błędy. Faworyt sobotniej potyczki czyli drużyna Męcinki wygrała spotkanie 2:1. Ale nie przyszło jej to łatwo. Kontrowersyjny rzut karny w 24 minucie otworzył wynik meczu.

Lekko zdekoncentrowani postawą sędziego głównego, który wg naszej oceny kilkakrotnie podejmował krzywdzące nas decyzje, dwie minuty później dostajemy drugą bramkę. Wydawać by się mogło, że jest już po meczu i kolejne bramki dla miejscowych to kwestia czasu jak było do tej pory w naszym wykonaniu. Nic takiego się nie stało i coraz śmielej poczynamy sobie na boisku rywala. W 35 minucie po rzucie rożnym gola na 2:1 zdobywa niezawodny Mario. Mario, który w tym meczu pełniąc rolę napastnika mógł jeszcze dwukrotnie zapisać się w protokole meczowym. Niestety zabrakło trochę szczęścia. Spotkanie kończymy w 10 po drugiej żółtej kartce dla Eryka Kuczyńskiego. Nawet grając w osłabieniu mieliśmy dwie akcje bramkowe. Szkoda, że nie weszło bo remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem. Może gdyby był Jakub Opaluch ugralibyśmy coś więcej. Bardzo dobra i ambitna postawa naszej drużyny w tym spotkaniu. Dziękujemy. W meczu zagrali : Rafał Gawron, Eryk i Igor Kuczyńscy, Mateusz Nowak, Mateusz Bikowski, Oliwer Franczak, Krzysztof Kałużny, Daniel Krzymowski, Maciej Tulik, Łukasz Kozłowski, Mariusz Wojciechowski oraz Łukasz Konefał, Daniel Piechota, Patryk Grzeszczyk i Kamil Salamon oraz Adam Bojko.